Кошик
Предварительная запись на консультацию в офисеЗаписаться

Зварювальники та слюсори

Легальна робота в Польщі для ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ та СЛЮСАРІВ

Актуальні безкоштовні вакансіі та безкоштовні запрошення 

Пропонуємо працевлаштування для зварювальників MAG/MAG, слюсарів по металу

Безкоштовно надаємо запрошення та послуги з отримання піврічниз робочих віз. Страхування для робочих віз від PZU. Перевірені роботодавці. Гарантована безпека. Супровід та інформаційна підтримка!

Працювати в Польщі

Відкриті вакансії

 
Набираємо фахівців - зварювальників (метод MIG/MAG) у Польщу. Робота на заводі металоконструкцій. Робота на акорд. від виработки. З/п 20-25 злотих, в залежності від вмінь та досвіду. Житло в хостелі, безкоштовне, оплачує працедавець. Фахівець - зварювальник (метод MIG/MAG) у Польщу Набираємо фахівців - зварювальників (метод MIG/MAG) у Польщу. Робота на заводі металоконструкцій. Робота на акорд. від виработки. З/п 20-25 злотих, в залежності від вмінь та досвіду. Житло в хостелі, безкоштовне, оплачує працедавець. Слюсор по металу на металобазу. Місто роботи —Вроцлавек. Робочих годин — 200 годин на місяць . Заробітна плата —12 злотих на годину на руки . Житло — безкоштовне . Віза — біометрі. явоєводська, карта побуту, або робоча від 3 місяців. Вік — до 50 років Слюсор на металобазу Слюсор по металу на металобазу. Місто роботи —Вроцлавек. Робочих годин — 200 годин на місяць . Заробітна плата —12 злотих на годину на руки . Житло — безкоштовне . Віза — біометрі. явоєводська, карта побуту, або робоча від 3 місяців. Вік — до 50 років
 

USŁUGI DLA PRACODAWCÓW Z POLSKI

Rekrutowanie pracowników z Ukrainy

Fachowe rekrutowanie pracowników z Ukrainy, dla różnych branż!

Ja, Andrzej Kir'anowsky. właściciel licencjonowanej agencji po rekrutowaniu obywateli Ukrainy dla pracy za granicą. Nasza firma ТОV "Vidkrita Amerika" kod EDRPOU 39251737 ma licencję №1510 od 12.12.2016 roku . Przeprowadzamy udany i szybki dobór jak wykwalifikowanych pracowników, tak i pracowników dla fizycznej pracy, pomagierów na budownictwie czy produkcji. Proponujemy swoje doświadczenie i usługi pracodawcom z Polski. Możemy zaproponować kilka wygodnych formatów współpracy

Kwestionariusz pracodawcy

Працювати за кордоном — безпечно!

1.

Ми розміщаємо оголошення тільки від перевірених роботодавців, з якими підписано договори. Всі наші партнери мають бездоганну репутацію!

2.

Агенція з працевлаштування «Відкрита Америка» має ліцензію №1510 від 12.12.2016 року, затверджену Міністерством соцполітики України на працевлаштування українських громадян за кордоном.

3.

Вигідні умови для будівельників та водіїв: можливість безкоштовно оформити запрошення на отримання робочої візи в Польщу. Оплачується тільки страховка (750 грн) та доставка з Польщі (250 гривень).

Документи, необхідні для поїздки в Польщу

Робоча віза категорії D-05 з терміном дії від 3 місяців

Біометричний паспорт з коридором 3 місяці

«Відкрита Америка» гарантує першокласний сервіс!

  • Безкоштовна інформація про наявність робочого місця в Польщі.

  • Безкоштовні пропозиції для водіїв, будівельників та інших фахівців.

  • Безкоштовні консультаційні послуги — дистанційно та в офісі (Одеса).

  • Можливість поспілкуватися з прямим роботодавцем ще до від'їзду в Польщу.

6 кроків до отримання нової роботи

Вибір вакансії онлайн на сайті
Консультація нашого менеджера
Розмова з майбутнім керівником по можливості
Підготовка пакету документів для перетину кордону
Виїзд до Польщі за наданою адресою
Поселення, зустріч з роботодавцем

Отримати роботу