Кошик
Предварительная запись на консультацию в офисеЗаписаться

Про нас

 

«Відкрита Америка» — візово-рекрутинговий центр

Все легально та офіційно!

Пропонуємо українцям широкі можливості для успішної кар'єри в Польщі: надаємо безкоштовні вакансії і послуги з працевлаштування за кордоном по робочій візі чи біометрії. Допомагаємо в отриманні віз для тимчасового та постійного перебування в США!

Каталог послуг

Факти про компанію

5 роківна ринку візових послуг
20+ хвилинадвокатської консультації
3 типивіз до США (категорія В)
0 грн оплати за працевлаштування

Напрямки діяльності

Розміщуємо на сайті тільки актуальні і безкоштовні пропозиції роботи (від 6 місяців) від перевірених працедавців з Польщі. Працевлаштовуємо людей різних спеціальностей (робочих, технічних, гуманітарних). Якщо ви не знайшли цікавої вакансії, ми підберемо роботу з урахуванням ваших фахових та професійних здібностей. Працевлаштування в Польщі Розміщуємо на сайті тільки актуальні і безкоштовні пропозиції роботи (від 6 місяців) від перевірених працедавців з Польщі. Працевлаштовуємо людей різних спеціальностей (робочих, технічних, гуманітарних). Якщо ви не знайшли цікавої вакансії, ми підберемо роботу з урахуванням ваших фахових та професійних здібностей. Оформлюємо візи для подальшої можливості в’їзду до США. Працюємо з ліцензованим американським адвокатським офісом (перевіреним партнером). Надаємо професійні послуги туристам, бізнесменам, фахівцям, студентам. Візове посередництво Оформлюємо візи для подальшої можливості в’їзду до США. Працюємо з ліцензованим американським адвокатським офісом (перевіреним партнером). Надаємо професійні послуги туристам, бізнесменам, фахівцям, студентам.

Працюємо на результат!

  • Не співпрацюємо з сумнівними фірмами і польськими агентствами з працевлаштування українців, тому гарантуємо максимальну безпеку для працівників.

  • Оформляємо неімміграційні (ділові, студентські, туристичні) та імміграційні візи (візи нареченого/ нареченої громадянина США, візи чоловіка/ дружини громадянина Америки).

  • Не співпрацюємо з сумнівними фірмами і польськими агентствами з працевлаштування українців, тому гарантуємо максимальну безпеку для працівників.

  • В пакет наших візових послуг входить: заповнення і реєстрація електронної візової анкети DS-160 на сайті Посольства США в Україні, підготовка необхідної документації, консультація адвоката, підготовка до співбесіди в Посольстві США.

Чому обирають наші послуги?

1.Приймання замовлень в режимі онлайн

Ми маємо величезний досвід в наданні дистанційних послуг. За необхідності зв'яжемося з вами телефоном, по вайберу чи скайпу. Це надзвичайно зручно: можна не виходячи із дому вирішити всі свої питання.

2.Офіс в Україні

Наша компанія зареєстрована в Україні, знаходиться в Одесі. В будь-який зручний для вас час ви можете записатися на консультацію і завітати в офіс. Ми працюємо офіційно, маємо перелік необхідних дозвільних документів.

3.Американські адвокати

Всі консультації і послуги надаються при моніторингу та участі американських фахівців в області імміграційного і господарського права. Поради фахівця дуже цінні, адже ви отримуєте повну інформацію про візовий режим, а також дізнаєтеся, як спростити процедуру.

4.Зручні умови співпраці

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, враховуємо його побажання та потреби. Ніколи не замовчуємо вартість послуг, всі тонкощі справи обговорюємо заздалегідь. Постійним замовникам пропонуємо знижки.

Як отримати візу?

Дистанційно — 2000 грн

В офісі в Одесі — 2700 грн

Як знайти роботу в Польщі?

Огляд дошки оголошень на нашому сайті
Обговорення всіх умов з нашим менеджером чи роботодавцем
Виїзд до Польщі за наявності робочої візи та біометрії
Робота вашої мрії з гідною оплатою